"Sinupret" se sinusem: 5 komponent a zpětná vazba pacienta na léčivo

Účinnost a účinnost „Sinupret“ v sinusu, stejně jako hodnocení pacientů

Zánětlivý proces sliznic maxilárních dutin, doprovázený bohatou tvorbou viskózní sekrece, se nazývá sinusitida. Tato patologie se může vyskytnout jako nezávislá nemoc a být komplikací zánětlivých onemocnění horních cest dýchacích.

Diagnózu a předpis je třeba věnovat výhradně kvalifikovanému lékaři. Samoléčení pro sinus může vést k vážným komplikacím. Jeden z populárních léků pro účinnou léčbu je Sinupret.

Bylinné léky na sinus

"Sinupret" je bylinný lék s výrazným protizánětlivým, mírným antivirovým, antibakteriálním účinkem, který odstraňuje otoky sliznice nosní dutiny a jeho paranazálních dutin, zředí exsudát a podporuje jeho včasné vylučování, stejně jako vyčištění maxilárních sinusů.

Jedním z charakteristických příznaků sinusitidy je stagnace kvůli hromadění hustého hlenu v dutinách, což ztěžuje nasální dýchání. Současně je přerušeno dodávání krve do mozkových cév,co způsobuje hladování kyslíku a silné bolesti hlavy. Navíc výsledný hlen je příznivá půda pro patogeny.

Je velmi důležité zahájit léčbu včas, aby se zabránilo vzniku závažných komplikací, jako je sepse, meningitida.

"Sinupret" se sinusitidou – lékem, který umožňuje současně ovlivnit jak příčinu, tak patogenetické faktory onemocnění.

Co je Sinupret?

"Sinupret" je lék kombinovaného typu rostlinného původu. Všechny složky léčiva jsou relativně neškodné, vhodné pro děti i dospělé, mají minimální vedlejší účinky a kontraindikace.

Každá složka přípravku Sinupret je pečlivě vybraná a v kombinaci má silný terapeutický účinek na tělo jako celek, aniž by narušila normální činnost jiných orgánů. Zotavení u všech forem sinusitidy se objevuje rychleji, jestliže komplex léčebných opatření zahrnuje přípravek Sinupret.

Hlavní složky drogy

 1. Primrose je široce známá rostlina používaná k zesílení imunity během nachlazení.Zvyšuje odolnost těla proti virům a bakteriím, stimuluje přirozené obranné mechanismy.
 2. Verbena – pomáhá odstranit otok nosní sliznice, má antihistaminiový účinek, dělá hlen v maxilárních dutinách více tekutý a přispívá k jeho odstranění.
 3. Listové listy mají antibakteriální účinky, normalizují tělesnou teplotu, zlepšují funkci potních žláz, odstraňují toxiny z těla.
 4. Sorrel – zmírňuje zánět sliznice membránových sinusů, obnovuje normální dýchání.
 5. Hořcem je mukolytická složka, která v kombinaci s verbenou podporuje rychlé odstranění hlenu a hnisu ze svých maxilárních sinusů.

Formy uvolňování a způsoby aplikace při antritidě

Farmaceutická společnost Bionorica vyrábí přípravek Sinupret ve formě kapiček a tablet pro orální podání. Různé lékové formy mohou úspěšně užívat lék pro terapii v jakémkoli věku. Kromě toho si pacient může vybrat, jakým způsobem je pro něj vhodné, aby užíval drogu.

Tablety pro sinusitidu "Sinupret" – bikonvexní dražé, pokryté zelenou skořápkou.Je třeba si uvědomit, že skořápka v takových tabletách nemůže být rozbitá, takže se nedoporučuje rozdělit je na polovinu, aby nedošlo k poškození gastrointestinálního traktu.

Tablety Sinupret by neměly užívat děti mladší 6 let, takže dávkování je vhodné pro věk. Překročení doporučené dávky se nedoporučuje, aby se zabránilo vzniku nežádoucích účinků.

Kapky se užívají perorálně a pít hodně vody. Dospělí užívají 2 tablety 3krát denně, děti starší 6 let – 1 tabletu 3krát denně. Léčba se provádí po dobu 2 týdnů po konzultaci s lékařem. Pokud příznaky přetrvávají po úplném tréninku, je nutné konzultovat s lékařem další opatření.

Přípravek Sinupret lze léčit s pacienty od dvou let. Kapky jsou čiré světle hnědé kapaliny se silným zápachem, mírné srážení během skladování není vadou. Tato dávková forma obsahuje ethanol, takže pacienti, kteří řídí vozidla, by měli být opatrní.

Kapky "Sinupret" se zánětem v maxilárních dutinách se užívají perorálně, předem se mísí s malým množstvím vody.Předškolní děti jsou předepsány 15 kapek třikrát denně, od 6 do 18 let – 25 kapek drogy po dosažení věku většiny – 50 kapek 3krát denně.

Cena za Sinupret v ruských lékárnách činí zhruba 350 rublů.

Kdy užívají přípravek Sinupret?

Indikace pro užívání tohoto léčiva jsou omezené a jsou shrnuty do následujícího seznamu:

 • Rinitida, sinusitida různých etiologií v akutní a chronické formě, s tvorbou viskózní, těžko exsudátové;
 • při léčbě respiračních virových infekcí;
 • jako adjuvans, přičemž současně poskytuje protizánětlivý účinek a zlepšuje uvolňování sputa, bronchitidy a tracheitidy.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Hlavní kontraindikace užívání přípravku Sinupret je individuální nesnášenlivost proti složkám léku. Sinupret byste také neměl užívat za následujících podmínek.

 1. Věková kategorie do 2 let pro kapky Sinupret, až 6 let pro tablety.
 2. Chronický alkoholismus v historii pacienta.
 3. Během těhotenství a laktace používejte s opatrností pouze podle pokynů lékaře.
 4. Relativní kontraindikací je přítomnost záchvatů epilepsie, přenášených poranění mozku.

Nežádoucí účinky

Ve vzácných případech se mohou objevit alergické reakce ve formě kopřivky, angioedému, v závažných případech se může objevit anafylaktický šok. Pacienti s diabetem by měli být pečlivě zváženi, aby se vyloučila vysoká hladina cukru v krvi.

Možné poruchy gastrointestinálního traktu, projevující se průjem, zvracení, zánět žaludeční sliznice.

Pokud se tyto příznaky objeví, měli byste okamžitě přestat užívat přípravek a vyhledat lékařskou pomoc kvalifikovaného lékaře.

Dalším důležitým pravidlem je včasné ošetření lékaře. Samošetření sinusu je nepřijatelné, rozvoj nežádoucích komplikací může vést ke ztrátě zdraví nebo ke smrti.

Interakce "Sinupret" s jinými léky

Přípravek Sinupret jde dobře s jinými léky. Bylinný přípravek je předepsán pro léčbu antritidy v kombinaci s antibiotiky, protizánětlivými léky a mukolytiky.Tato kombinace zvyšuje terapeutický účinek a přispívá k rychlé regeneraci.

Hodnocení drog

Měl zima, musel jít k lékaři. Lékař mi řekl, že mám sinusitidu a předepsanou léčbu. Sinupret byl na seznamu drog. Cena za Sinupret byla přijatelná, lékárník v lékárně řekl, že lék na sinus pomáhá. Po přečtení pokynů jsem se začal řídit doporučeními lékaře, abych nezískal komplikace. Již po třech dnech jsem si všiml zlepšení, z nosu se začal objevovat obrovský tmavě zelený hlen. Celkový stav se zlepšil, "Sinupret" se vedle antibiotik dobře vyrovnal, na "Pyaterochka". Doporučuji to všem!

Svetlana, 27 let, Ekaterinburg

Chytil jsem ve vlaku, když jsem byl doma z služební cesty. O několik dní později jsem si uvědomil, že to není jen rhinitis, ale s největší pravděpodobností antritis. Jednou jsem byl nemocný a pořád si vzpomínám na příznaky: bolesti hlavy, můj nos není dýchá a jen jedna nosní dírka. Okamžitě se obrátil na příteleho terapeuta. Lékař mi poradil, abych pili Sinupret. Začal jsem užívat pilulky. Rychle mi pomohl, a všiml jsem si, že má kumulativní účinek, čím více jsem ho pil, tím lépe jsem cítil. Vynikající nástroj a především bezpečný.

Valentine, 51,Kostromu

Moje malá dcera se ochladila ve stejnou dobu jako její manžel. Její nos vůbec nedýchá, neustálé rozmary, zakašla, odmítla jíst. Během třetího týdne nepronikl běsný nos, někdy došlo k mírné teplotě. Mám strach a rozhodl jsem se jít na pediatra. Lékař řekl, že musí okamžitě zahájit léčbu a předepsala nám hodně léků. Kapky "Sinupret", i přes nepříjemný zápach, dítě vidělo dobře. Můj manžel měl podobnou podmínku, takže vzal také kapky. Všiml jsem si pozitivního účinku po třech dnech, kdy jsem vzal obě dceru i mého manžela. Perfektní nástroj bude nyní vždy v mé lékárně.

Olga, 24 let, Moskva

Sinusitida je často nemocná od dětství. Obávám se sinusitidy, vzpomínky na punkci, se kterou jsem se zacházeli, jsou čerstvě v mé paměti. Již dávno jsem známý rostlinný přípravek "Sinupret", který je vždy zachraňoval. Pomáhá to okamžitě, ale snažím se napít celý kurz, asi dva týdny na plný efekt. Při nejmenších projevech rinitidy okamžitě začnu užívat, nosím se mnou v tašce, i když opustím město.

Sledujte video: Olynth 3 min

Подобно на тази публикация? Моля, споделете с приятелите си:
Вашият коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: